Microtik ipoe dhcp

Платформа Mikrotik
Ответить
saskuu
Сообщения: 19
Зарегистрирован: Сб июл 02, 2016 5:39 am

Microtik ipoe dhcp

Сообщение saskuu »

доброго дня.
в кого працює звязка абілс-мікротік (ipoe dhcp) ?
чи можливо це реалізувати у вільній весії ? 0,76,26

я в себе налаштував: від мікрота приходять запроси на авторизацію, абілс видає ір-адресу та швидкості, клієнт отримує все нормально (інтернет працює), але в dv_calls зявляється строчка з status=11, в веб інтерфейсі сесії немає, є лише в логах інформація про старт сесії і через 300 сек клієнт відпадає.
очевидно від мікрота не приходять акаунтінг пакети. як це діло обійти ? (IPN не використовую)

як я зрозумів тут http://abills.net.ua/wiki/doku.php/abil ... krotik:ipn , без IPN не обійтись. чи є інші варіанти ?

~AsmodeuS~
Site Admin
Сообщения: 5746
Зарегистрирован: Пт янв 28, 2005 3:11 pm
Контактная информация:

Re: Microtik ipoe dhcp

Сообщение ~AsmodeuS~ »

saskuu писал(а):доброго дня.
в кого працює звязка абілс-мікротік (ipoe dhcp) ?
чи можливо це реалізувати у вільній весії ? 0,76,26

я в себе налаштував: від мікрота приходять запроси на авторизацію, абілс видає ір-адресу та швидкості, клієнт отримує все нормально (інтернет працює), але в dv_calls зявляється строчка з status=11, в веб інтерфейсі сесії немає, є лише в логах інформація про старт сесії і через 300 сек клієнт відпадає.
очевидно від мікрота не приходять акаунтінг пакети. як це діло обійти ? (IPN не використовую)

як я зрозумів тут http://abills.net.ua/wiki/doku.php/abil ... krotik:ipn , без IPN не обійтись. чи є інші варіанти ?

Потрібний модуль freeradius dhcp (Mac_auth) - 450$

saskuu
Сообщения: 19
Зарегистрирован: Сб июл 02, 2016 5:39 am

Re: Microtik ipoe dhcp

Сообщение saskuu »

а в стандартні поставки (Abills Base, Abills Standart, Abills Extra) він не входить ?

схоже, що ми вже доросли до покупки комерційної версії, залишилося точно визначитися з тим, що нам потрібно )

~AsmodeuS~
Site Admin
Сообщения: 5746
Зарегистрирован: Пт янв 28, 2005 3:11 pm
Контактная информация:

Re: Microtik ipoe dhcp

Сообщение ~AsmodeuS~ »

saskuu писал(а):а в стандартні поставки (Abills Base, Abills Standart, Abills Extra) він не входить ?

схоже, що ми вже доросли до покупки комерційної версії, залишилося точно визначитися з тим, що нам потрібно )
ні окремо іде

Ответить